Зі святом, рідне місто!

День міста – це свято, яке об’єднує всіх жителів Білої Церкви. У такий день наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке з’єднало нас в одну велику родину. Разом із нами Біла Церква росте і розвивається, долає незгоди та радіє нашим успіхам.

16 вересня з нагоди 985-річниці з дня заснування Білої Церкви відбувся ряд святкових заходів для жителів та гостей міста. З цієї нагоди центр нашого міста перетворився на пішохідну зону з великою кількістю різних локацій.

Білоцерківський інститут економіки та управління Університету «Україна» також був серед учасників великого свята Білої Церкви. Сучасне обладнання з символікою інституту, повітряні кульки, одяг студентів-учасників заходу – все разом створювало святковий настрій. Студенти та викладачі знайомили перехожих із діяльністю навчального закладу та запрошували на навчання.

Серед учасників заходу хотілося б відзначити адміністрацію БІЕУ, студентський парламент, а саме: Царенко Руслана (ПС-31), Луценко Денис (БПЗ-31), Роженко Вікторія (ПС-11), Дорошенко Катерина (ПС-31), Тихон Віктор (ПС-31), Яковлев Владислав (МФН-61) та групу підтримки: Волкова Станіслава Сергійовича, Бухенську Марину Сергіївну, Хомчук Олену Павлівну, Токареву Валентину Іванівну і Демченко Юлію Сергіївну.

Вся білоцерківська громада мала змогу отримати багато емоцій, радості та натхнення від святкових заходів з нагоди Дня міста.