Захоплююча подорож у світ фармацевтики

Студенти Білоцерківського інституту економіки та управління, окрім навчальних дисциплін, люблять дізнаватися щось нове. Проте не лише прочитати новини, але й побачити на власні очі. От і зібралися вони 24 вересня разом зі своїми кураторами Бухенською М.С., Товт І.С., Хомчук О.П., Карповою О.О. та вирушили у подорож на підприємство «БІОФАРМА», що знаходиться у нашому місті.

 

 

 

 

 

 

 

БІОФАРМА – провідне українське сучасне фармацевтичне підприємство в напрямку розробки і виробництва інноваційних високотехнологічних препаратів, вироблених із донорської крові людини, рекомбінантних препаратів та препаратів на основі спороутворюючих бактерій.

Місія підприємства – донести біофармацевтичні інноваційні вітчизняні розробки до провідних фахівців охорони здоров’я і, відповідно, до кожного пацієнта, відкриваючи нові перспективи лікування важких захворювань.

Унікальний запас вікових знань і досвіду в поєднанні із застосовуваними новітніми біотехнологіями дозволило БІОФАРМІ активно розвиватися в напрямку виробництва високоефективних біогенеріків, зміцнюючи свої позиції не лише на фармацевтичному ринку України, але й у країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

На сьогоднішній день підприємство випускає більше 130 найменувань препаратів в 11 фармакологічних групах, які представлені у 12 країнах світу.

БІОФАРМА – єдиний в Україні виробник специфічних імунобіологічних препаратів із донорської крові людини, що є стратегічним напрямком для підприємства. Саме БІОФАРМА в 2005 році вперше у країнах СНД і Східної Європи впровадила передову технологію інактивації вірусів сольвент/детергентним методом (S/D) у процесі виробництва імуноглобулінів, що дозволило виключити можливість зараження вірусними трансмісивними інфекціями

Біофармацевтичний науково-виробничий комплекс «Біофарма»у м. Біла Церква загальною площею 5 га розпочав свою діяльність у 2013 році, що стало знаковою подією для підприємства загалом. Адже це дозволило збільшити виробничі потужності мінімум у два рази. Комплекс у своєму розпорядженні має унікальне для України промислове біотехнологічне виробництво пробіотиків, рідких (стерильні лікарські засоби у скляних і пластикових флаконах, ампулах, шприцах) і м’яких (мазі, супозиторії) лікарських форм. Комплекс оснащений однією з найсучасніших лабораторій контролю якості на кожному етапі виробництва.

І це не просто слова. БІЕУшки на власні очі переконалися у надзвичайній стерильності приміщень комплексу, оглянули сучасне устаткування і, навіть, трішки розчарувалися, тому що в деякі приміщення їх не провели, оскільки там надзвичайні вимоги до чистоти!!!

Студенти та їхні керівники залишилися задоволеними та підтверджують, що гасло компанії «Ми працюємо в галузі, яка дбає про найважливіші людські цінності – життя і здоров’я» відповідає дійсності.

І, цитуючи відомого інспектора Фреймут, «Ми рекомендуємо препарати «БІОФАРМА»!

 

Використано інформацію з офіційного сайту «БІОФАРМА»