З Днем працівника освіти

За вікном осіння прохолода, додолу опадає жовтий лист, та в стінах БІЕУ тепло і яскраво. Коридори майорять кольоровими стіннівками, святково вбрана актова зала, загадково посміхаються студенти і дещо здивованими виглядають викладачі та всі працівники інституту.

Проте нема чому дивуватися. Адже перша неділя жовтня – це професійне свято усіх-усіх, хто присвятив себе освітній діяльності. І студенти-БІЕУшки на знак вдячності своїм викладачам та працівникам інституту влаштували сюрприз – кожна група підготувала святкову вітальну газету, було проведене таємне голосування, де визначали «най-най…»-викладача, а також святковий концерт, який подарував неймовірно-позитивні враження.

Отже, коли пролунав дзвінок і закінчилася остання пара, і студенти, і викладачі почали збиратися в актовій залі. Атмосфера була святковою, а також дуже дружньою. Незмінними ведучими свята були Волошин Володимир (гр. БПЗ-41) та Батенко Карина (гр. ПС-21). Свої вітання наставникам студенти виражали через свої таланти: Однорог Вероніка (гр. ДЛ-11) подарувала ніжну мелодію скрипки, Бондаренко Юрій (гр. ФН-41) чарував грою на фортепіано, Батуревич Даяна (гр. ФН-11) дивувала своїм співом, надзвичайно граційний танок виконав танцювальний колектив «Креатив», учасниками якого є Романенко Дарина (гр. ДД-21), Григоріченко Роман (гр. БПЗ-32), Луценко Анна (гр. ПС-11), Ніколаєв Сергій (гр. БПЗ-31), а також приємно здивував творчий тандем Юрія Бондаренка (гр. ФН-41), Вероніки Однорог (гр. ДЛ-11) та Олега Задохіна (гр. ПС-11), які поєднали звучання скрипки, фортепіано та біт-бокс.

Та звісно, справжньою родзинкою свята стало вручення «БІЕУ-оскарів»!!!

В результаті опитування, проведеного до свята, в якому участь взяли і студенти вузу, і випускники, було визначено кращих у 8 номінаціях. «Оскароносними» переможцями стали:

– у номінації «Викладацька мудрість» – Соловей М.І.;

– у номінації «Найсерйозніший викладач» – Загурський О.М.;

– у номінації «Творчий підхід» – Трофименко Н.Є.;

– у номінації «Юридичний геній» – Токарева В.І.;

– у номінації «Best friend» – Зубченко М.О.;

– у номінації «Викладач-цитата» – Перерва В.С.;

– у номінації «Викладач моди і стилю» – Цвид-Гром О.П.;

– у номінації «Сімейна справа» – Юхименко П.І та Юхименко Н.М.

Нагороди знайшли своїх героїв! Але, як зазначили ведучі, для наших студентів усі викладачі є взірцем педагогічної мудрості, майстерності, таланту, людяності.

Викладачі та працівники інституту висловлюють щиру вдячність за таке чудове свято своїм студентам, а студенти висловлюють вдячність своїм наставникам за їхню роботу!

За розум осяйний,

За мудрість й доброту від Бога

Прославимо в віках, звеличимо в піснях

Високу працю педагога.

Хай усмішка завжди з обличчя не сходить.

Хай щастя сплітає Вам гарні вінки.

І нива життєва хай щедро Вам родить.

І стелять дорогу Вам світлі віки.

Талант хай вічно Ваш розквіта

І врівень з часом Ваше серце б’ється.

Хай благородство, воля й доброта

В душі у Вас завжди потужно б’ється.