Ярмарок «Козацька кухня»

Покрова Пресвятої Богородиці здавна вважалася захисницею козаків України. Тому, 14 жовтня, в день захисника Вітчизни України (наказ про це свято підписав Президент України саме 14 жовтня) студентський парламент Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна» ініціював проведення ярмарку козацької кухні в кращих українських традиціях.

В ярмарку взяли участь 18 академічних груп, задіяні більше 200 студентів, які з гордістю проспівали гімн України, надавши гарний старт. Студенти з великим бажанням готували різні страви української кухні: млинці, налисники, пиріжки, пампушки, струдлі, узвар. Встановлено рекорд інституту із приготування найбільшого бутерброда з салом у вигляді герба-тризуба України (88 накладанців).

Господарі своїх страв в українських костюмах припрошували відвідувачів ярмарку скуштувати саме їхню страву. Українські пісні створювали відповідний настрій. Відбувався благодійний аукціон від ректора інституту Юхименка П.І.

Лотами виступали книги «Теорія фінансів» із автографом та побажаннями автора. За підсумками журі був визначений переможець у конкурсі «Фото-кухня» – перемогу здобула група ПС-21.

Ведучі ярмарку та перша відвідувачка Цвид-Гром О.П.

Герб-тризуб із сала

Оголошення результатів фото-конкурсу «Добра кухня»

Розіграш лоту від ректора з підписом автора

Благодійна допомога бійцям АТО з м. Волноваха

Журі, покуштувавши усі страви, визначили переможців у різних номінаціях: «Найсмачніший вареник, млинець, торт, пиріжок, налисник, найекзотичніша страва» та зафіксували рекорд інституту з виготовлення найбільшого накладанця – тризуба із сала.

Ярмарок пройшов весело та ще й із користю. Переповнені патріотичними почуттями студенти – учасники ярмарку всі виручені за продаж страв кошти перерахували бійцям АТО, а це 1 856 гривень, які були витрачені на придбання будівельних матеріалів для утеплення приміщень для зимівлі солдат у м. Волноваха.