Відзнака для кращих студентів Білої Церкви

16 жовтня в Білоцерківській міській раді відбулася зустріч заступника міського голови М. Антонюка із кращими студентами навчальних закладів міста, яким відповідно до розпорядження міського голови від 24 вересня 2014 року № 137-Р «Про призначення стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації міста Біла Церква на 2014-2015 навчальний рік» була призначена стипендія міського голови. 21 кращому студенту, які займають активну громадську позицію та навчаються на добре і відмінно, було сказано багато гарних слів з боку адміністрації міста та відділу у справах сім’ї та молоді. Усім студентам заступник міського голови М. Антонюк вручив свідоцтва стипендіата і стипендію у розмірі 500 гривень на місяць.

Заступник міського голови М. Антонюк та начальник відділу у справах сім’ї та молоді О. Литвинчук під час зустрічі зі студентами

Кращі студенти-стипендіати нашого навчального закладу

Від Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна» на 2014 -2015 навчальний рік стипендії міського голови отримали: студентка 5-го курсу економічного факультету Пересунько Яна, студент 3-го курсу соціально-правового факультету Володимир Волошин та студентка Білоцерківського коледжу Університету «Україна» спеціальності «Правознавство» Дишлюк Вікторія.

Адміністрація БІЕУ, виховний відділ та студентський парламент щиро вітають студентів нашого ВНЗ із отриманням стипендії міського голови і бажають успіхів, наснаги у навчанні і досягнення поставлених цілей та активної життєвої позиції.