У БІЕУ святкують День працівника освіти

Щорічно в першу неділю осіннього місяця жовтня, ми маємо гарну можливість привітати із професійним святом усіх працівників освіти. Тож напередодні, а саме 30 вересня, студенти БІЕУ влаштували надзвичайний сюрприз для своїх наставників. Спочатку коридорами інституту прогулювалися казкові герої – поросятко Фунтик та кіт Леопольд із однойменних мультиків, які вітали викладачів зі святом і дарували фото на згадку.

А вже по закінченню пар зачинилися вхідні двері і жодного викладача не відпустили додому, а запросили на святковий концерт. Атмосфера свята була сімейною та насиченою позитивними емоціями. Ведучими заходу були студенти ІV курсу групи ДД-41 Марія Бондаренко, Тетяна Валентенко, Яна Довгопола, Карина Кручко, а також студенти ІІ курсу групи ПС-21 Катерина Дорошенко та Віктор Тихон.

Звісно, яке ж свято без подарунків. Завбачливі студенти і про це потурбувалися: Анна Плівачук (гр. ФН-11) подарувала пісню, а Зоряна Ястребська (гр. ПЗ-21) декламувала вірш «Викладачі».

Свій подарунок приготувала і колишня студентка спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» А. Мельниченко. Вона разом із О. Бикоріз є художніми керівниками танцювального колективу «Колорит». Їхні підопічні розважали присутніх запальним українським таночком.

Також свої вітальні дарунки приготували Іван Волинець, учень 10 класу Білоцерківської ЗОШ №12, який виконав на баяні композицію «Карусель», та Анастасія Шляхтун, учениця 11 класу Білоцерківської гімназії №2, яка виконала пісню «Нарисовать мечту».

Приємною несподіванкою стало нагородження за копітку працю методистів факультетів: Марина Сергіївна Бухенська та Юлія Вікторівна Сидоренко отримали подяки і гучні оплески.

Під чітким керівництвом Кущак Інни Арсентіївни допомагали в організації свята активні студенти БІЕУ а саме: Ходаківський Олег (гр. ПЗ-31), Луценко Денис (гр. ПЗ-31), Коваленко Олександр (гр. ДД-31), Ніколаєв Сергій (гр. БПЗ-41).

Від імені колишніх і теперішніх студентів хочу сказати, що сьогодні ми пишаємося професійною та потужною освітянською родиною нашого інституту, завдяки якій формується, виховується, навчається й розвивається майбутнє покоління. Досить важко недооцінити той внесок, який зробили у становлення та розвиток особистості кожного з нас викладачі. Завдяки копіткій праці кожного з них студенти зростають людьми з високими моральними принципами.

 

Шановні викладачі та співробітники інституту!

Бажаємо Вам здоров’я, відчуття неповторності життя, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжують успіхи, минають життєві негаразди, буде щедрою до Вас доля, а Ваші серця зігріває людська довіра і любов. Натхнення Вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини!

 

Катерина Трохимчук,

студентський декан економічного факультету БІЕУ