Технологія BIOSOFT: зустріч студентів із Олександром Култаєвим

В одні з вихідних днів березня для студентів-психологів Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна» була організована зустріч на дуже цікаву тему «BIOsoft» із лікарем загальної практики, невропатологом та бізнес-тренером Олександром Юрієвичем Култаєвим, який люб’язно погодився приїхати з Харкова. Ініціатором зустрічі була старший викладач Наталія Євгенівна Трофименко.

Култаєв Олександр Юрійович – лікар-невропатолог. Він володіє шістьма патентами на авторський метод апаратної пульсової діагностики фізичного та психологічного стану людини; патентом на спосіб визначення типу конституції людини; авторським свідоцтвом «Психосоматична діагностика BIOsoft»; має 5 наукових публікацій; монографію «Апаратна пульсова діагностика: теорія та практика».

Технологія BIOsoft – це виключно науковий метод, котрий дає можливість визначити вроджений психологічний портрет людини по генетично закладеному типу його конституції. В рамках конституції психологічний портрет і будова тіла відповідають один одному як дві сторони однієї монети. Відповідності настільки чіткі, що опис стилю поведінки людини, побудови фраз дозволяє з високою ймовірністю заочно судити навіть про її зовнішній вигляд.

Одного дня студенти відкривали для себе нову інформацію, а на другий день діагностували один одного під керівництвом Олександра Юрійовича.

Це була дуже корисна практика для наших студентів-психологів, які змогли отримати глибокі знання для своєї подальшої роботи. Вони щиро вдячні Олександру Юрійовичу Култаєву за його цікаву розробку і за ті приємні години спільної діяльності. А також велика подяка Наталії Євгенівні Трофименко, яка влаштувала цю зустріч.