Свідоцтва стипендіатів міського голови вручені!

19 жовтня 2017 року відбулося урочисте вручення стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІVрівнів акредитації міста Біла Церква на 2017-2018 навчальний рік.

В цьому році кандидатами на отримання стипендії міського голови від Білоцерківського інституту економіки та управління стали Дорошенко Катерина, студентка 3 курсу, спеціальність «Психологія», та Ходаківський Олег, студент 3 курсу, спеціальність «Правознавство».

Вручення даної стипендії пройшло в новому форматі: за круглим столом студенти-стипендіати ділилися своїми враженнями про молодіжну міську політику, громадську діяльність та читали власні вірші.

Заступник міського голови зазначила, що в Білій Церкві доброю традицією є відзначення стипендіями міського голови кращих студентів вищих навчальних закладів, акцентувала увагу на необхідності залучення молоді до активної участі в суспільному житті міста. Ольга Настіна наголосила, що стипендіати міського голови, безсумнівно, є прикладом для своїх однолітків, передала слова вдячності їхнім педагогам та батькам за участь у становленні молоді, побажала всім залишатися такими ж дієвими, успішними, працювати та розвиватися й завжди вірити у свої сили.

Варто згадати, що саме в цьому році виповнилося 20 років з моменту вручення перших стипендій міського голови.

Вітаємо наших студентів із отриманням свідоцтва стипендіата міського голови та бажаємо Катерині й Олегу сприяти покращенню іміджу інституту в місті та за його межами, поповнюючи своїми іменами Золотий фонд студентів БІЕУ.