Щоденник МАНівського літа: у зустрічах із науковцями черпаємо нові ідеї!

Протягом 1-2 липня 2015 року в оздоровчому таборі КЗ «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» царювала атмосфера науки, знань і відкриттів. І це неспроста, адже до дітей на творчі зустрічі прибули науковці з провідних вишів Київщини.

– із Білоцерківського національного аграрного університету Семілетко В’ячеслав Іванович, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри перекладу і лінгвокраїнознавства, із Білоцерківського інституту економіки і управління Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Товт Ірина Семенівна, кандидат історичних наук, доцент, Цвид-Гром Олена Петрівна, кандидат філологічних наук, доцент, завідуюча кафедрою документознавства та інформаційної діяльності, Романченко Інна Григорівна, проректор з наукової та міжнародної діяльності, кандидат історичних наук, професор, Плівачук Катерина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, заслужений вчитель України, завідувач кафедри педагогіки та соціальної роботи, Перерва Володимир Степанович, кандидат історичних наук, доцент кафедри правознавства. А також гостем табору був член Національної спілки письменників України Дідківський Володимир Іванович.

Надзвичайно цікавими та продуктивними були лекції, під час яких розгорілися наукові диспути між викладачами та манівцями. Діти мали змогу вільно спілкуватися англійською, багато дізналися про особливості перекладу. Юні науковці довели своїми знаннями та наполегливістю, що вони гідні того, щоб називатися майбутньою науковою елітою України.

Не забували діти й весело розважатися. Протягом двох днів відбулися розважальна шоу-програма «Хто в загоні головний?», де хлопці і дівчата зійшлися у поєдинку, спортивні змагання «Козацький гарт», мистецький марафон «З Україною в серці», етновечірка «Почуй українське!». Діти постійно активні, творчі, енергійні, веселі й щасливі – це головне, задля чого зібралися на дозвілля кращі інтелектуали Київського краю.

Тож, на відпочинку бажаємо манівцям яскравих вражень, творчого натхнення, вагомих здобутків, успіхів у наукових починаннях та в майбутньому нових перемог! І продовжуємо слідкувати за подіями МАНівського табору!

 

Джерело: http://kyiv-oblosvita.gov.ua/6921-shchodennik-manivskogo-lita-u-zustrichakh-iz-naukovtsyami-cherpaemo-novi-ideji