Правознавці БІЕУ святкують день юриста

8 жовтня – професійне свято юристів: «ДЕНЬ ЮРИСТА».

Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України, Спілки адвокатів України…» згідно з Указом Президента України «Про День юриста» від 16 вересня 1997 року № 1022/97.

Слід зазначити, що в різних країнах це свято відзначають по-різному. У Республіці Білорусь день юриста відзначається щорічно в першу неділю грудня. У Киргизстані день юриста відзначається в останню неділю червня. Молдова День юриста святкується 19 жовтня. У Росії День юриста відзначається 3 грудня. У Сполучених Штатах Америки не існує дня юриста. Натомість є свято «День права», яке відзначається 1 травня.

Звісно, що наші правознавці дотримуюся українських традицій і 8 жовтня влаштували не просто свято, а справжнє шоу.

Розпочалося свято традиційно – з привітань, які лунали від директора БІЕУ Юхименка П.І., декана соціально-правового факультету Новака Я.В. та заступника директора Білоцерківського коледжу Обіюх Н.М. Далі ведучі Володимир Волошин (гр. БПЗ-41) та Щепанська Даша (гр. ПЗ-21) познайомили усіх із особливостями та важливістю професії юриста.

Серед груп правознавців був проведений командний конкурс із елементами КВК та брейн-рингу. Кожна група представила свою «візитку», взяла участь у казковій правознавчій лотереї (де потрібно було проаналізувати з юридичної точки зору вчинки відомих казкових героїв, а також різні казкові дії. Всі пригадали Колобка, Дюймовочку, Попелюшку, Буратіно, Кота у чоботях і, навіть, вовка та семеро козенят), складали прислів’я, а також демонстрували свої таланти.

Справжній фурор під час свята викликав спокусливий танець прибиральниць (які виявилися зовсім не дівчатами). А вистава-мініатюра «Судовий процес» на деякий час перенесла усіх до судової зали.

Гарне влаштували свято. Дякуємо всім організаторам та учасникам!!! А також ЩИРО ВІТАЄМО НАШИХ “ПРАВОЗНАВЦІВ” (і викладачів, і студентів), а також усіх, хто пов’язаний із цією професією!