Новий навчальний рік: нові враження та сподівання

25 серпня 2015 року для всіх студентів та працівників Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна» стартував новий 2015-2016 навчальний рік. Навіть сонечко в цей день світило особливо. Інститут гостинно відчинив двері, і в його обійми крокували усміхнені БІЕУшки.

І хоча календар ще кричав «На вулиці літо», проте відвідуваність академічних груп була майже 100%. Вітання, дружні обійми та поцілунки, трохи перешіптування на парах та гучні розповіді на перервах на тему «Як я провів літо». Тихе сумне приміщення інституту перетворилося на гомінкий вулик, навіть вікна, здавалося, посміхаються.

Своїми відчуттями, враженнями від першого навчального дня та майбутніми сподіваннями поділилися викладачі, працівники інституту і студенти.

навчального дня та майбутніми сподіваннями поділилися викладачі, працівники інституту і студенти.

Юхименко Петро Іванович,

директор Інституту:

«Сьогодні бачив щасливі обличчя студентів, і мене це дуже радує».

Романченко Інна Георгіївна, проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності:

«Бажаю професорсько-викладацькому складу нових звершень у науковій роботі, а студентам – скористатися можливістю отримати другу освіту в одному із провідних вузів Польщі, Литви або Сполучених Штатів Америки».

Німенко Валентина Миколаївна,

начальник навчального відділу:

«В першу чергу бажаю всім миру. Викладачам у цьому навчальному році – терпіння і мудрості, а студентам – хорошого настрою та наснаги».

Кузьменко Ірина Василівна,

завідуюча бібліотекою:

«Дуже рада бачити всіх: і студентів, і викладачів, оскільки дуже люблю спілкуватися про книги. Приємно, що вже в перший день студенти відвідують бібліотеку, запитують методички та підручники. Хочеться усім побажати здоров’я. Викладачам – слухняних і дисциплінованих студентів, а студентам – натхнення і гарних оцінок».

Півторак Михайло Вікторович,

декан економічного факультету:

«У перший день нового навчального року переповнюють тільки позитивні емоції та приємні враження. Студенти, хоча і перебувають ще трохи під впливом літніх канікул, але на парах досить відповідальні, слідкують за лекцією і ставлять запитання. Сподіваюся, що цей свій запал вони будуть підтримувати протягом року».

Новак Ярослав Віталійович,

декан соціально-правового факультету:

«Звісно, що настрій досить позитивний у всіх, проте відчувається, що студентство ще не відпочило, тому що літні канікули були меншими, ніж завжди. Але будемо працювати, і нам повернеться!».

Бухенська Марина Сергіївна,

методист економічного факультету:

«Якщо чесно, то я у захваті та святковій ейфорії. Пари проходять «на ура»: стільки радості читається в очах студентів. Неймовірно доброзичливе спілкування з колегами. Думаю, що заряду позитиву, отриманого сьогодні, вистачить на весь рік».

Садлівська Анна Олександрівна,

фахівець економічного факультету:

«Шкода, що для нас закінчилося уже літо, але дуже рада всіх бачити, переповнює радість, що почався новий навчальний рік».

Сидоренко Юлія Вікторівна,

методист соціально-правового факультету:

«Перший навчальний день справив на мене неабияке враження: приємно бачити стільки веселих усміхнених облич. Бажаю, щоб ці емоції всі зберігали протягом року».

Соловей Микола Іванович, викладач:

«Звісно, що в душі радість, але навчальний рік почався якось так швидко, ніби канікул і не було. Проте, бажаю всім енергії та натхнення».

Грабовська Наталія Валентинівна, викладач:

«У перший день після занять значна втома, все ж канікули трохи розслабляють. Проте, я сповнена ентузіазму, скучила за своїми студентами, вони дають сили працювати-працювати-працювати».

Токарева Валентина Іванівна, викладач:

«Настрій «бойовий», емоції позитивні. Перші заняття дають упевненість у тому, що студенти мають бажання навчатися і будуть навчатися. У мене є натхнення працювати, чого і всім бажаю».

Кучма Тетяна Миколаївна, викладач:

«Сьогодні отримала нові позитивні враження від пар із новими студентами, які досить відповідально підійшли до навчального процесу. Вірю, що так буде протягом усього року».

Волков Станіслав Сергійович, викладач:

«Настрій піднесений, студенти поки що веселі та задоволені. Особисто я планую в цьому році «поринути в наукову діяльність».

(Зауважимо, що Станіслав Сергійович працює над дисертаційним дослідженням, тож бажаємо йому творчих сил та наукового успіху).

Мостовенко Ірина,

студентка гр. ПС-21, студентський ректор:

«Ой, у мене тільки приємні емоції. А ще у нас є нові викладачі, пари з якими викликали дуже гарні враження. Сподіваюся, що і весь рік буде позитивним, як і цей день. Хотілося б побажати усім студентам терпіння та наснаги, щоб не пропускали пари, старанно навчалися і отримували лише хороші оцінки. А викладачам – терпіння, вдалого навчального року і … хороших студентів».

Лимаренко Ксенія, староста гр. ДД-41:

«Ми чекаємо незабутніх вражень, що залишаться з нами на все життя. Адже для нас це останній навчальний рік».

Мельник Катерина, студентка гр. ДД-41:

«Не віриться, що вже останній курс бакалаврату. Час пролетів так швидко».

Віталіна Заполошнюк, студентка гр. ФН-41:

«Для мене це останній рік, звісно чекаю на диплом, а для цього потрібно почати працювати з першого дня, щоб сесії пройшли успішно».

(Всі одногрупники Віталіни закивали головами, адже бажання їхні в цьому навчальному році збігаються).

Пристилий Сергій, студент гр. ДЛ-21:

«У новому навчальному році чекаю нових знань та нових знайомств».

Кравець Юлія та Журавель Оксана,

студентки гр. БПЗ-31:

«Настрій – супер, скучили за навчанням».

 

Кравчук Анастасія, студентка гр. ДД-21:

«Хоча канікули – це класно, але ностальгія за навчанням все ж була. Сьогодні відчуваю радість, а також адаптуюсь до нових предметів. Від нового навчального року найбільше чекаю, щоб сесія успішно пройшла, без «хвостів».

Кручко Карина, староста гр. ДД-31:

«Сьогодні за один день стільки емоцій!!! Нафотографувалися, наспілкувалися, насміялися. Ну, і повчитися не забули».

Ось таким він був – цей день в історії Інституту. І, дивлячись у щирі очі людей, що ділилися своїми враженнями, віриться, що все у нас просто супер, і так буде завжди!!!

Меньківська Н.С. (МНС),

асистент кафедри документознавства та інформаційної діяльності

Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна»