Лялькотерапія: майстер-клас для студентів-психологів

25 листопада в рамках дисципліни “Арт-терапія” в Білоцерківському інституті економіки та управління Університету “Україна” було проведено заняття зі студентами, що навчаються за напрямом підготовки “Психологія”, по лялькотерапії. Ініціатором заходу стала старший викладач кафедри психології Наталія Євгенівна Трофименко, а майстер-клас проводила лялько терапевт Оксана Карпенко.

Оксана Карпенко:

“Всі студенти (учасниці і учасник) відзначали дивовижне умиротворення та спокій під час лялькотворення, а по своїй глибинній суті, себе-творення. Кожна лялечка – Індивідуальність! Зроблені лялечки настільки ніжні і вишукані! За кожною проглядає Особистість її творця. Щиро вдячна Наталії Трофименко за запрошення і створення гостинного душевного простору для зустрічі з собою і лялечкою. Щиро вдячна всім учасникам за довіру, відкритість і неймовірно гарні твори!”

Наталія Євгенівна Трофименко:

“Шановні друзі, колеги!!! Перед вами – лялечка ”Годувальниця”. Це було просто дивовижне дійство з Оксаною Карпенко, лялькотерапевтом, яка всі свої знання щодо створення української лялечки збирає по крупинкам та емоційно, душевно віддає студентам, майбутнім психологам. Лялькотерапія – унікальний напрям арт-терапевтичного впливу. Після таких сесій людина знаходиться в особливому стані, у стані творчого наповнення, психологічної безпеки і душевного задоволення. Слідкуйте за розкладом майстер-класів Оксаночки Карпенко і ви відчуєте неймовірне бажання творити. А якщо ви – жінка, в такому стані ви завжди будете надихати свого партнера, чоловіка!!! Бажаю нашому улюбленому лялечкотерапевту творчих сил, терпіння і здійснення усіх задумів !!!!”