Курси підготовки до ЗНО

2017 рік 

Предмети:

 1. Українська мова
 2. Українська література
 3. Історія України
 4. Іноземна мова
 5. Математика
 6. Біологія
 7. Хімія

Вартість:

3 предмети (пакет: Укр. мова, Укр. Літ., Історія України)-300 грн/міс
1 предмет (від 5 чоловік)-120грн
1 предмет (2-4 чол.)-200грн (англ, матем, біологія)
приведи друга отримай знижку – 10%

Розклад:

Укр. мова, Укр. Літ., Історія України – щонеділі (з 8 жовтня 2017 року),  8.30-13.10
Інші предмети – визначається викладачем із слухачами

У нашому місті діє Міський центр довузівської підготовки на базі Білоцерківського інституту економіки та управління. У ньому здійснюється підготовка до ЗНО з таких предметів, як:

 • Українська мова та література
 • Історія України
 • Математика
 • Англійська мова
 • Біологія

На курсах викладають кваліфіковані, досвідчені викладачі. Так, підготовку з української мови та літератури забезпечує  Розвозчик Петро Іларіонович  заслужений учитель України, член Національної спілки письменників України, талановитий педагог-практик. За час педагогічної діяльності він підготував багатьох переможців та призерів обласних та всеукраїнських етапів МАН, конкурсу з української мови імені Петра Яцика.   Розвозчик Петро Іларіонович – має великий досвід викладання на підготовчих курсах. За 14 років функціонування курсів в Білоцерківському інституті економіки та управління Університету «Україна» понад 500 «курсистів» успішно пройшли рейтингові випробування і стали студентами ВНЗ.         Більшість вихованців отримують при складанні ЗНО максимально високі бали. Окрім глибокого та всебічного вивчення теорії, підготовка до ЗНО з укр..мови та літератури включає в себе роботу з тестовими завданнями на кожному занятті, виконання домашніх завдань;  повноцінний аналіз текстів з української літератури, консультування щодо написання творчих робіт та їх перевірка; роботу над варіантами завдань, максимально схожими до тих, що подаються в останні роки на ЗНО.

Історію України викладає  кандидат історичних наук, доцент Пасічник Наталія Сергіївна, яка також має великий досвід підготовки учнів до ЗНО з даного предмету. Заняття з історії України включають не лише виклад матеріалу, а й демонстрацію презентацій, які адаптовані під програму ЗНО з історії України і включають не лише базову інформацію про дати та події, а й карти, портрети видатних діячів, які обов’язкові до запам’ятовування, візуальні джерела (тобто, пам’ятки історії та архітектури), які повинен знати учень. Викладач допоможе вам зорієнтуватися у великому переліку візуальних джерел та їх запам’ятати. Крім цього, підготовка до ЗНО передбачає систематичне виконання тестових завдань, на зразок тих, які розв’язують на ЗНО.

Математика вважається одним з найскладніших предметів. Окремими темами оволодіти самотужки вкрай складно, тому на наших курсах значна увага приділяється вивченню саме цієї дисципліни. Підготовку до ЗНО з математики здійснює досвідчений викладач з 30-річним стажем, вчитель вищої категорії Микола Іванович Соловей. За роки своєї професійної діяльності він здобув значний досвід підготовки учнів старших класів до успішної здачі іспитів та ЗНО. Професійне поєднання теоретичного і практичного матеріалу, доступність пояснень та опрацювання типових завдань, які впродовж останніх років використовують під час проведення ЗНО з математики, дозволяють слухачам центру довузівської підготовки успішно пройти рейтингові випробування і стати студентами ВНЗ.