День офісного працівника – 2017

26 квітня студенти та викладачі кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна» 12 рік поспіль святкують День офісного працівника.

Святковий концерт з цієї нагоди вже став доброю традицією нашого інституту. Також традицією стало те, що організаторами свята були студенти четвертого курсу під керівництвом старшого викладача кафедри Кущак Інни Арсентіївни та завідувача кафедри Цвид-Гром Олени Петрівни.

З року в рік свято набирає все більших обертів, креативніше підходять організатори до його проведення. Цьогоріч студенти презентували свої групи найоригінальнішим способом, показували захоплюючі сценічні виступи, цікаві номери художньої самодіяльності, вражали талантами та інтелектуальними здібностями. Кожна група намагалася якнайкраще проявити себе та отримати бажане перше місце.

Також під час свята проводилися конкурси і найактивніших чекали винагороди.

В цілому свято пройшло у дружній та веселій, навіть домашній атмосфері, а студенти продемонстрували всі різнобарвні сторони обраної ними професії та свої численні таланти.

Катерина Трохимчук, гр. ДД-41