Психологічна підготовка до ЗНО: зустріч зі школярами м. Володарка

Адміністрація та представники Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна» Новак Ярослав Віталійович, Півторак Михайло Вікторович, Карпова Оксана Олександрівна та Трофименко Наталія Євгенівна завітали в гості до старшокласників Володарської школи №1, №2 та Аграрного ліцею.

Приїхали ми з доброю місією – допомогти дітям психологічно підготовуватися до здачі ЗНО. Такі подорожі стали традиційними для нашого закладу. Своїми знаннями та рекомендаціями з випускниками шкіл ділилася практичний психолог, арт-терапевт, старший викладач кафедри психології БІЕУ Трофименко Наталія Євгенівна.  

Як підготуватися до здачі ЗНО без страху та тривоги?

Просто і спокійно, усвідомлено та з гумором, виконуючи ті психологічні рекомендації, вправи, дихальні техніки, які діти відчули на собі.

Дуже вразили старшокласники – їх очі з самого початку були серйозними, настороженими, але після цікавих вправ по залу пройшлась позитивна енергетика. Спостерігачів не було: працювали і класні керівники, і представник Володарського управління освіти.

Ми всі отримали добрий заряд позитиву, тому що ще одна дитяча спільнота зрозуміла, що ЗНО – це лише один із етапів їхнього життя і не такий він уже і страшний! У таких дітей усе вийде!!!

Дякуємо за організацію заходу Володарському управлінню освіти та Володарській школі №1 за гостинність.