Наші студенти – кращі шашкісти

28 лютого 2019 року студенти Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна» були учасниками чемпіонату Київської області з шахів та шашок.

Шашки давно слугують людям не лише для розваг, а й для розвитку їхніх розумових здібностей. Ця гра, на перший погляд, здається простою і легкою. Проте ігрова практика свідчить, що кожен хід містить у собі багато таємничого й незвіданого. Шашки вимагають від гравця вміння мислити, винахідливості та кмітливості, сприяють розвиткові пам’яті та уваги. Гравець має постійно розраховувати варіанти, що виникають, планувати гру й намагатися здійснити її, вміти передбачати та протистояти планам супротивника.

Навчитися грати нескладно, проте грати майстерно – це досить непросте завдання. З таким непростим завданням майстерно грати в шашки та ще й вигравати впоралися студенти БІЕУ: Бирловський Максим, студент групи БПЗ-21, посівши ІІ місце, та Ханін Микола, студент групи ДД-31, посівши ІІІ місце в чемпіонаті. Вітаємо хлопців із перемогою та зичимо їм натхнення, високих злетів, наполегливості та подальших перемог.