Посвята у студенти – перший крок у студентське життя

31 серпня 2015 року в Будинку органної та камерної музики міста Біла Церква панувала святкова атмосфера. Саме тут відбувалося святкове дійство – посвята у студенти вчорашніх школярів. 17-й рік поспіль наприкінці серпня Білоцерківський інститут економіки та управління Університету «Україна» запрошує усіх своїх співробітників, студентів, а також добрих друзів, щоб підбити підсумки року, що минув, побажати один одному успішного нового навчального року, а ще – прийняти до лав студентів першокурсників.

Початок свята

Директор БІЕУ Юхименко П.І. завжди має, що сказати

Міцне чоловіче рукостискання та вручення почесної грамоти д.е.н. Клокару О.О.

К.біол.н. Селезньова О.О. отримала свою заслужену нагороду

Директор висловлює подяку за сумлінну працю зі студентами Карповій О.О.

Музична композиція від студента гр. ФН-41 Бондаренка Юрія

Ведучі беруть інтерв’ю у колишньої студентки, а нині викладачки БІЕУ к.е.н. Бойко С.В.

“Золотий голос БІЕУ” Яна Пересунько (гр. МДД-61)

Танцювальний колектив «Беліссімо»

Ось такі вони наші першокурсники

Ведучі свята Катерина, Сергій, Каріна та Володимир разом із начальником виховного відділу Карповою Оксаною Олександрівною

Здається, наші декани та директор вирішили зробити селфі 🙂

Про початок свята повідомили чарівні звуки органу у виконанні неперевершеної Тетяни Орлової – заслуженої артистки України. А в цей час усі присутні мали змогу не лише насолоджуватися музикою, але й на великому екрані спостерігати слайд-шоу «17 років – тисячі облич», здійснити уявну подорож у минуле інституту.

З вітальними словами до всіх звернувся директор інституту – доктор економічних наук, професор Юхименко Петро Іванович. Керманич БІЕУ не лише привітав усіх із початком нового навчального року та вступом до нашого вишу, але й відзначив активних студентів та викладачів, які мали певні здобутки в минулому навчальному році. Зокрема, за вагомий внесок у громадське життя інституту, активну життєву позицію, ініціативність, цілеспрямованість, відповідальність та високу суспільну свідомість почесними грамотами були нагороджені: Мостовенко І. (гр. ПС-21), Романенко Д. (гр. ДД-21), Трохимчук К. (гр. ДД-31), Підручний Д. (ФН-31), Бондаренко Ю. (гр. ФН-41), Ніколаєв С. (гр. БПЗ-31), Волошин В. (гр. БПЗ-41), Дишлюк В. (гр. БПЗ-31), Крупа М. (гр. БПЗ-31); за активну допомогу в профорієнтаційній роботі відзначено Мельника Д. (гр. ФН-41); за сумлінне виконання обов’язків старост груп були вручені подяки Гріневич М. (гр. ДЛ-21), Лимаренко К. (гр. ДД-41), Яковлеву В. (гр. ФН-41), Крюковій К. (гр. ФН-21). Також почесними грамотами були відзначені д.е.н., завідувач кафедри фінансів і кредиту Клокар О.О., к.е.н Загурський О.М., к.біол.н. Селезньова О.О., ас. Меньківська Н.С. та начальник виховного відділу Карпова О.О.

Упродовж свята були проведені цікаві інтерв’ю з людьми, які колись навчалися в інституті, а зараз славлять його ім’я своєю працею. Це, зокрема, молода викладачка інституту, кандидат економічних наук Бойко Світлана Василівна, відомий у місті фахівець юридичної справи Чорний Олександр, один із засновників Інституту Шишковський Петро Вадимович. Усі вони вітали нове покоління студентів і бажали БІЕУ процвітання.

Подарунками для всіх були музична композиція від студента гр. ФН-41 Бондаренка Юрія, чарівна пісня у виконанні студентки гр. МДД-61 Пересунько Яни, а також граційний танок від колективу «Беліссімо» (художній керівник Бреус Тетяна Олександрівна).

Звісно, що найбільш хвилюючою миттю було вручення залікових книжок студентам-першокурсникам, які по віку є ровесниками інституту. Цьогоріч дружна родина БІЕУ поповнилась більш ніж на півсотню нових студентів. Вітання і перші напутні настанови новим БІЕУшкам прозвучали з вуст завідувача кафедри правознавства Сидоренка В.В., завідувачки кафедри документознавства та інформаційної діяльності Цвид-Гром О.П., а також деканів соціально-правового та економічного факультетів Новака Я.В. та Півторака М.В.

Веселу та дружню атмосферу впродовж свята створювали дотепні ведучі – Володимир Волошин (гр. БПЗ-41), Сергій Ніколаєв (гр. БПЗ-31), Катерина Трохимчук (гр. ДД-31) та Каріна Батенко (гр. ПС-21), наставницею яких була начальник виховного відділу Карпова Оксана Олександрівна.

ЩИРО ВІТАЄМО УСІХ ПЕРШОКУРСНИКІВ ІЗ НОВИМ ЕТАПОМ В ЇХНЬОМУ ЖИТТІ І БАЖАЄМО ПЛІДНИХ ТА НЕЗАБУТНІХ СТУДЕНТСЬКИХ РОКІВ!!!